کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی

سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح با همکاری موسسه خانواده سلامت بنیان در نظر دارد در سال 1400 کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی را برای بازنشستگان عزیز و خانواده های ایشان برگزار نماید. با توجه به شیوع کرونا و با توجه به هدف سازمان مبنی بر آموزش تعداد بیشتری از عزیزان در نظر است کارگاهها به سه شکل حضوری با تعداد کم و بصورت ویدئو کنفرانسی، آنلاین و از طریق اینترنت و آفلاین و از طریق اینترنت برگزار گردد.

در مدل حضوری در هر استان تعداد 5 نفر از بازنشستگان در کلاس حضور یافته و بصورت ویدئو کنفرانسی استاد مباحث آموزشی را مطرح و تعامل دو طرفه بین استاد و فراگیران شکل خواهد گرفت و عزیزان بازنشسته می توانند مستقیم سوالات خود را مطرح و پاسخ دریافت کنند.

در مدل آنلاین عزیزان بازنشسته و خانواده ها می توانند از خانه و با استفاده از اینترنت و با ورود به لینک ارسالی در محیط اسکای روم مباحث آموزشی را گوش دهند و سوالات خود را بپرسند و استاد نیز پاسخگوی سوالات ایشان خواهد بود.

در مدل افلاین عزیزان بازنشسته و خانواده ها می توانند از خانه و با استفاده از اینترنت با ورود به سایت بازایستاده، به صفحه کارگاه بروند و مباحث از قبل ضبط شده را گوش داده و در آزمون پایانی کارگاه شرکت نمایند.

به عزیزان شرکت کننده در کارگاهها به قید قرعه جوایز نفیس 50، 100 و 200 میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

عزیزانی که تمایل به شرکت دارند برای تعیین نحوه حضور خویش می توانند برای مدل حضوری عدد 9، برای مدل آفلاین عدد 8 و برای مدل آنلاین عدد 7 را به سرشماره 10009621 پیامک کنند.

110 نظر

  1. هموطن بازنشسته

    سلام اسم کارگاه که آمد خوشحال شدم حداقل سازمان به فکر حرفه وشغل برای فرزندانمان بوده، اما زیر و رو مطالب کردم دیدم چیزی که ۲ریال تهش باشه و بچهامان لقمه نونی گیرش بیاد نداره! لطفا بفکر کار وشغلی برای فرزندان پرسنل باشید،داستان گفتن نمیشه نون واب

  2. درود بربازنشستگان ودلاوران جنگ دوستان خیلی سوال کردند اموزش چه چیزی است خودشان نوشتند مهارت زندگی فنی وحرفه ای نیست که شغلی اموزش بدهند که برای بازنشستگان درامد زائی داشته باشد میخواهند حالت سخنرانی بگویند چطور با دیگران گفتگو کنیم وچطور این همه فشار که روی ما هست طاقت بیاریم ودم نزنیم وذهن واگاهی چیست وخود اگاهی چگونه است وچگونه با همسر خود رفتار کنیم وچگونه با بچه های بیکار خود برخورد کنیم ودر مقابل خواسته انها چگونه بیخیال بشویم چون کاری برای انها از دست ما بر نمی اید وبعد سوال کردند رایگان است عزیزان هیچ چیزی در این کشور رایگان نیست چون اگر رایگان باشد این جوایز که گفتند در اخر قرعه کشی میشود ومیدهند از کجا میاید یا باید پولی باشد که از پولهای که از شرکت کننده کم میشود پول کارشناس وجوایز را بدهند یا از صندوق ذخیره بازنشستگان برمیدارند که اگر از ذخیره بازنشستگان بردارند ظلم به همه بازنشستگان است وچیزی هم که یاد میدهند همگی خودتان در ان استاد هستید چون حداقل 30سال با قشرهای مختلف همزیستی وگفتگو داشتید پس لطفا درست فکر کنید که باز هم کلاه سرمان نرود چون کلاه گذاشتن وبرداشتن بخاطر فقر ما بی اندازه زیاد شده به فکر خود باشیم

  3. علی طاهری نیا

    باسلام کاش این برنامه برای بچه ها برگذار میکردن از ما گذشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 3 =