کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی

سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح با همکاری موسسه خانواده سلامت بنیان در نظر دارد در سال 1400 کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی را برای بازنشستگان عزیز و خانواده های ایشان برگزار نماید. با توجه به شیوع کرونا و با توجه به هدف سازمان مبنی بر آموزش تعداد بیشتری از عزیزان در نظر است کارگاهها به سه شکل حضوری با تعداد کم و بصورت ویدئو کنفرانسی، آنلاین و از طریق اینترنت و آفلاین و از طریق اینترنت برگزار گردد.

در مدل حضوری در هر استان تعداد 5 نفر از بازنشستگان در کلاس حضور یافته و بصورت ویدئو کنفرانسی استاد مباحث آموزشی را مطرح و تعامل دو طرفه بین استاد و فراگیران شکل خواهد گرفت و عزیزان بازنشسته می توانند مستقیم سوالات خود را مطرح و پاسخ دریافت کنند.

در مدل آنلاین عزیزان بازنشسته و خانواده ها می توانند از خانه و با استفاده از اینترنت و با ورود به لینک ارسالی در محیط اسکای روم مباحث آموزشی را گوش دهند و سوالات خود را بپرسند و استاد نیز پاسخگوی سوالات ایشان خواهد بود.

در مدل افلاین عزیزان بازنشسته و خانواده ها می توانند از خانه و با استفاده از اینترنت با ورود به سایت بازایستاده، به صفحه کارگاه بروند و مباحث از قبل ضبط شده را گوش داده و در آزمون پایانی کارگاه شرکت نمایند.

به عزیزان شرکت کننده در کارگاهها به قید قرعه جوایز نفیس 50، 100 و 200 میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

عزیزانی که تمایل به شرکت دارند برای تعیین نحوه حضور خویش می توانند برای مدل حضوری عدد 9، برای مدل آفلاین عدد 8 و برای مدل آنلاین عدد 7 را به سرشماره 10009621 پیامک کنند.

142 دیدگاه دربارهٔ «کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی»

  1. سلام عزیزان بنظرمن بهتراینه پولی که ماهیانه ازهربازنشسته کسرمیکنید وهیچ خدماتی جهت آبروداری خانواده بازنشسته انجام نمیدید این پولوسالانه حساب کنیدودرسال یادوسال یکبارکه بازنشسته رودعوت میکنیدبه رستوران لااقل ازش بپرسیدبابچهاونوه هات تا لااقل 10نفرمیتونیدتشریف بیاریدنه اینکه آقاوبانو.باچشم دیدم همراه سپاه پاسداران ماارتشیهاهم بودیم نوه یکی ازبازنشسته هاباهاش بودیک آبروریزی کردن انگاردزدگرفته بودن
    اینکارباعث شدمن برای همیشه متنفربشم ازاینکه بگم بازنشسته ارتش هستم.کلی پول کسرمیشه بعداین برخوردتونه حالا هم حتما عده ای ازفرزندان بیکارتونو میخوایدبااین ترفندبکارگیری کنید.خداوندحق مظلومان ارتش راازکسانیکه ظلم درحقشون میکنندبگیره.وآبروشون. جلوزنوبچه هاشون ازآب جوی هم بی ارزشترکنه الهی آمین
    بدونیدظلم عاقبت نداره

  2. ببین خودتونو سر کار گذاستید دارید مفتخوری میکنید ایشالا بزودی دچار عذاب الهی میگردید.و کوچکترین توجهی به بازنشستگان ندارید چرا که خدمت به قشر بازنشسته لیاقت میخواهد که شما با اعمال کردارتان این لطف الهی نصیب شما ستمگران و دروغگویان و چپاولگران را از خود صلب کردید

  3. فریدون ژولیده

    سلام.من درکارگاه ثبت نام کردم واردشدم.ولی مشخص نیست ایاثبت نام من ثبت شده یانه.ممنونم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا